מי אנחנו

באתר CHIMON תוכל למצוא כל חלק שתחפוץ  בדרך הקלה והמהירה גם אם אינך מומחה בחלקי חילוף לרכב . אתר CHIMON מציג לכם את החלקים בבירור מקט מקורי, מקט חליפי, תמונה של החלק, יצרן, דגם ושנה של הרכב המתאים. כמו כן מציע האתר את החלקים הנלווים לאותו חלק הנדרש.

לקוח יכול לערוך השוואת מחירים של חלקי חילוף והתאמת חלקים בין האתרים השונים בארץ וברחבי האינטרנט.

המחירים באתר זולים משאר ספקי החלקים בארץ, וההספקה לכל לקוח עד לפתח הבית .חלקי חילוף לרכב יסופקו בתוך 3 ימים כאשר הקנייה תהיה באתר והספקה מקומית.

ניתן להזמין חלקים לרכב מאתרים מומלצים ברחבי האינטרנט, ולבצע את היבוא על שם האתר CHIMON  לפי הכתובת והשם שיינתנו ללקוח. הטיפול ביבוא החלק ימנע מהלקוח את מרוץ הבירוקרטיה אחר משרדי הממשלה השונים לקבלת האישורים הנדרשים בארץ להכנסת החלק. אתר CHIMON ייקצר את תהליכי קבלת החלקים ויבטיח את החלק ללקוח .

חלקי חילוף לרכב שייקנו מחוץ לארץ ישראל, מועד הספקתם יהיה ארוך יותר ותלוי בצורת ההובלה שבחר הלקוח, שחרור החלקים מהמכס ותשלום המיסים בהתאם לתנאי משרד התחבורה.

הזמנה מהאתרים המומלצים או מאתרים אחרים שהלקוח מצא תאושר אך ורק לאחר עמידה בכל דרישות האתר CHIMON בכדי שהחלק יגיע ללקוח בבטחה.

קניה זולה, בטוחה ומהירה.

האתר הוקם מתוך צורך בעלי הרכבים בחלפים ואביזרים במחירי האינטרנט. אנו כבעלי רכבים המבינים יותר והמבינים פחות נתקלים ביום יום במוסך או בחנות החלקי חילוף המסורתית,  במכוני הטסטים ומקבלים את גזר דינם לגבי מחירי החלקים הזקוקים להחלפה. לעתים רבות אנו מסכימים להחלפת החלקים ולאחר מיכן אנו בודקים את מחירי החלקים באינטרנט ומגלים הפרשים אדירים בין מה ששילמנו לבין המחיר המוצע באינטרנט.

מעתה אנו יכולים להגיד ” לא עוד ” ולברר בעצמינו מחירים לחלפים , ואף להזמין ולספק למוסך את החלפים. בעידן שנות האלפיים האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, ותחום הרכב נשאר מאחור .

מפעילים האתר הינם בעלי ניסיון מעל 40 שנה במקצוע כמכונאים ( טכנאי רכבים ) ובעלי חנויות  חלקי חילוף לרכבים. עם קדמת האינטרנט החלטנו לחשוף את המידע שצברנו לקהל הרחב . אנו יכולים לענות על כל שאלה בתחום ענף הרכב בחלפים כמו חלקי פח , חלקי מנוע , מערכת בלמים, תמסורת (גיר) , מערכת החשמל ברכב , מערכת המחשוב ברכב , חלקי היגוי ואביזרים לרכב.

אנו שואלים את עצמינו  כיצד זה קורה  כאשר אנו מחפשים חלקי חילוף דרך האינטרנט, אנו מוצאים בחו”ל ובעיקר ב-Ebay או amazon. כאשר אנו מזמינים את החלפים אנו נתקלים במערכת הביורוקרטית קשה של מדינת ישראל. מרבית החלקים נשארים במחסני המכס , ואנו לא יכולים לממש את זכויותינו כצרכנים חכמים ויעילים.

אתר זה ידאג לממש את צרכי בעלי הרכבים, מוסכים וחנויות חלקי חילוף. האתר מקל על הלקוח בחיפוש החלק אשר לו הוא זקוק על ידי קטלוגים Online הנמצאים המסופקים על ידי יצרני חלקים בעולם כמו BOSCH, VALEO ועוד… קטלוגים אילו עוזרים למחפש החלקים לאתר את החלק הדרוש לו, כמו כן לאתר את המק”ט ( מספר קטלוגי ) מקורי OEM ומק”ט לחלק חליפי. בעזרת כלים אילו ניתן לחפש חלקים דרך מנועי החיפוש השונים באינטרנט.

לאחר שמצאתם את החלק הדרוש וגליתם שמחירו נמוך משמעותית מהמחיר הנדרש במוסך או בחנות החלקי חילוף , תוכלו להזמינו דרך האתר ולקבלו בביתכם לאחר כל הליכי הביורוקרטיה.

אנו נעמוד לרשותכם בעבור כל שאלה .